ГлавнаяМероприятия

Книжкова виставка Оксани Іваненко «Великий щирий друг дітей»

+ 1773Выставки
Книжкова виставка Оксани Іваненко «Великий щирий друг дітей»
Читать события на Яндекс
28
марта
2016
30
апреля
2016
Всё завершено

В дитячій бібліотеці ім. О. С. Пушкіна (вул. 1 Травня, 60) 21 березня відкрилася виставка книжок Оксани Іваненко – української дитячої письменниці. Виставка триватиме до кінця квітня, запрошуємо усіх бажаючих та небайдужих до української книги відвідати нашу бібліотеку.

До уваги читачів запропонована виставка з циклу «Невідомі сторінки відомих біографій», яка присвячена 110-річчу від дня народження дивовижної жінки-письменниці – Оксани Дмитрівни Іваненко. Її книжки сповнені гарячим трепотом життя та чарують своєю безпосередністю, поетичністю і щирістю. На виставці представлені книжки різних років видання, вибрані твори та збірники.

Казкар Оксана Іваненко народилася в 1906 році в Полтаві у родині журналіста і вчительки. Писати і читати Оксана вивчилась непомітно в чотири роки.Змалечку дуже полюбила казку і сама почала вигадувати й фантазувати. Мрія, що зародилася змалку, все життя надихала Оксану Іваненко: писати для дітей, вести їх за допомогою слова дорогою добра.

Своєю творчістю Оксана Дмитрівна Іваненко внесла значний вклад не тільки в дитячу літературу, але і в жанр історичної літератури для дітей і підлітків. Прикладом є «Друкар книжок небачених» – цікава науково-художня повість про першодрукаря Івана Федорова.

Життя письменника – це його книжки. Своє життя Оксана Дмитрівна Іваненко пройшла з чудовими книжками, які читали наші батьки, а зараз читаємо ми.

Наші читачі мають можливість познайомитися з виставкою, дізнатися більше про щирого друга дітей за допомогою представлених книжок. Запрошуємо всіх бажаючих до дитячої бібліотеки ім. О.С. Пушкіна!

Фотографии

Выставка Оксани Иваненко «Великий щирий друг дітей»
Выставка Оксани Иваненко «Великий щирий друг дітей»
Выставка Оксани Иваненко «Великий щирий друг дітей»
Выставка Оксани Иваненко «Великий щирий друг дітей»
Поделитесь с друзьями:
Чебанова Ганна, Бібліотекар дитячої бібліотеки ім. О.С. Пушкіна

Отзывы и комментарии

Добавить отзыв

Представьтесь от своего имени в любой социальной сети, или войдите на сайт, если у Вас есть логин и пароль: