ГлавнаяМероприятия

Арт-урок по стихам Т.Г. Шевченко

+ 1419Искусство
Арт-урок по стихам Т.Г. Шевченко
Читать события на Яндекс
11
марта
12:00
2017
Всё завершено

Що таке „мистецький урок”? Це подорож у світ мистецтва і поезії, яка відбудеться 11 березня о 12 годині. Анімовані слайди із зображенням робіт художника і підібраними в тему віршами Т. Шевченка, які з метою кращого сприйняття підготували працівники дитячої бібліотеки допоможе гостям бібліотеки, учням маріупольської школи мистецтв під керівництвом Т.В. Войцешек, уважніше придивитися до неординарної постаті українського поета, та заглибитися в цікаву, але таку нами ще недостатньо вивчену сторінку його творчого шляху, як малярство.

Кожен слайд супроводжується музикою та розповіддю про художні роботи Тараса Григоровича. В цілому, урок складається з 48 слайдів і триває 25 хвилин. Але це тільки початок, продовженням арт-уроку стане занурення в художній світ поезії та малювання, все як у Тараса Шевченка, поезія та малярство разом. Діти поринуть в цю цікаву поетично-мистецьку подорож., Діти, прослухавши поезії Тараса Григоровича, будуть намагатися зобразити уривки з віршів які найбільше сподобалися.

Це нова хвиля в нашій роботі сподіваємося це зацікавить в першу чергу учасників заходу, а також викладачів, бо, як показав досвід роботи, молодь краще сприймає інформацію в подібній формі. Працівники бібліотеки дуже сподіваються, що це лише перший крок, і малювати вірші разом з дітьми будемо ще не раз.

Поделитесь с друзьями:
Лілія Козінченко, завідуюча відділом обслуговування читачів середнього та старшого шкільного віку ЦМДБ ім. М. Горького

Отзывы и комментарии

Добавить отзыв

Представьтесь от своего имени в любой социальной сети, или войдите на сайт, если у Вас есть логин и пароль: