ГлавнаяМероприятия

Мастер-класс по изготовлению японской куклы в ЦДБ

+ 1390Библиотеки
Мастер-класс по изготовлению японской куклы в ЦДБ
Читать события на Яндекс
13
мая
12:00
2017
Всё завершено

Центральна дитяча бібліотека, що на проспекті Металургів, 29, в рамках року Японії в Україні, та циклу «Культурне намисто світу» запрошує відвідати 13 травня о 12-00 майстер-клас з виготовлення японської національної іграшки.
Чиогамі нінгьо (або шиорі-нінгьо – з японської "паперова лялька", "дівчинка-закладка";-) – чарівна японська лялечка у яскравому кімоно.
Сарубобо (з японської "дитинча мавпи";-) - японський амулет у вигляді ляльки без рис обличчя. Традиційно виготовлялася японськими жінками із залишків матерії для кімоно і слугувала оберегом для дітей. Сучасні японські діти прикрашають такими ляльками своє шкільне приладдя, телефони, рюкзаки тощо.
А ще для відвідувачів майстер-класу та для всіх бажаючих які цікавляться культурою Японії, в читальній залі бібліотеки представлена книжкова виставка-подорож «Японія: портрет однієї країни». Література з цієї виставки допоможе дізнатися щось цікаве про далеку загадкову Японію, зануритись у світ чудової японської поезії, зрозуміти – які ж вони, мешканці Країни Сонячного сходу?


Приходьте – буде цікаво!


Фотографии

Поделитесь с друзьями:
Сайт родителей Мариуполя

Отзывы и комментарии

Добавить отзыв

Представьтесь от своего имени в любой социальной сети, или войдите на сайт, если у Вас есть логин и пароль: